Melissa & Doug Straż Pożarna Pojazd 19391

Opis

Fotelik samochodowy Sesttino Secure Pro Light Melange 0-36 kgWybierając FOTELIK SECURE PRO, mają Państwo gwarancję nie tylko doskonałej jakości wykonania , ale także tego, że konstrukcja jest odpowiednio wytrzymała i pozwala na przeżywanie niezapomnianych przygód ze swoim dzieckiem. Parametry te osiągnięte przy pomocy najlepszych materiałów mają również wpływ na funkcjonalność całej konstrukcji.Cechy- dla dzieci od urodzenia do 12 roku życia gr. 0,I,II,III (0-36 kg)- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa- 4 stopniowa regulacja nachylenia fotelika- daszek przeciwsłoneczny- montaż za pomocą trzypunktowych pasów samochodowych- regulowany zagłówek- wzmocniony zagłówek z ochroną boczną- ochraniacze pasów naramiennych z antypoślizgową powłoką- montaż tyłem lub przodem do kierunku jazdy- wyjmowalna wkładka dla noworodków- wysokiej jakości przewiewne materiały- zdejmowana tapicerka z możliwoscią prania- homologacja ECE R44/04Wkładka dla noworodkówWkładka dla noworodków zapewnia komfort jazdy podczas pierwszych tygodni życia dziecka. Wkładka redukuje głębokosć fotelika i jest odpowiednio wyprofilowana przez co noworodek może bezpiecznie podróżować w foteliku.

małe miseczki ceramiczne, pędzle silikonowe, szlifowanie akrylu, zarowka led h1, jak gotować fasolę szparagową
yyyyy